aktuality10_h1.jpg, 20kB

 

12.12.2010

Dnes je dětem 5. týdnů. Jsou už dvakrát odčervení, 3x denně jsou přikrmovaní a Rozárka jim ještě 2x denně přidá mlíčko. Všichni jsou krásní a silní, žádné ze štěňat nezaostává. Volní jsou stále Artaban a Anubis, oba velmi pěkní psi, oba sebevědomí a odvážní. Více fotek najdete na našich stránkách.

26.11.2010

Tak plánovaná změna řazení názvu naší CHS před jméno štěnat není podle ČMKU možná. Mimča budou tedy např Artaban In-situ, nikoliv In -Situ's Artaban.

24.11.2010

KONEČNĚ!!! V nejlepší možný okamžik se mi sesypal můj úžasný NTB....odešel komplet hard disk..... Podařilo se nám ho nakonec vzkřísit a tak se dneska konečně dostávám k aktualizaci.... Tři štěnda již mají své páníčky a dva pejsci ještě čekají na svůj budoucí domov :-) Více se dozvíte v sekci štěňata.

spolu

7.11.2010

Dnes se nám narodila štěňátka!! Je jich pět, dvě holky a tři kluci. Všichni(!!!) jsou modří! Jeden pejsek je nestandartního zbarvení, ale na kráse mu to tedy rozhodně neubírá ;-))) Některá štěnátka jsou ještě volná!

s mámou spoluv košíku

28.10.2010

Rozárce narostla vemínka a už je má plná mlíka...malí se mají na co těšit....mléčný bar bude otevřen 24 hodin denně ;-) Rozárka už si dopřává jídlo 2x denně což vítá s velikým nadšením...snídaně v ní mizí stejně rychle jako večeře....Přidáváme dnešní fotky :-)

velryba v posteli51. denmamina

 

21.10.2010

Rozárka nám pěkně roste před očima, začíná se jí kulatit bříško a jejím jediným smyslem života je jídlo :-) Ale je to pořád stejný blázen, lítá v lese mezi stromy jak raketa, balonek se zařadil sice až na druhé místo za jídlo, ale tak je stále zbožňovaný ;-)))) Jsme na miminka moc a moc zvědaví....Pokud budete mít zájem o prcka, ozvěte se....pořadník se nám plní, tak aby jste se třeba ještě dočkali :-) posíláme srovnání Rozárky ve 32. a 44. dni ;-)

 

28.9.2010

Dnes jsme byly s Rose na sonu a má bříško plné prcků :-))))))) Moc se na ně těšíme! Máte-li zájem o aktivního parťáka na sport, ke koním, ke kolu, na výstavy či jen tak na výlety, ozvěte se! Budeme rádi :-)

sono

8.9.2010

Dnes jsme se s Rozárkou vrátily z návštěvy v Německu. Sammy s Rose si padli na první pohled do oka a řádili jak černá ruka. Sammy je okouzlující mladý pes, jemný výraz , dokonalá černá barva s výrazným pálením patří jen k některým předostem. Je to zkrátka sympaťák a krasavec. Moc si přejeme aby všechno dobře dopadlo a okolo 8.11 se nám vyloupla banda modrých a trikolorních prcků......Na kontrolní sono půjdeme okolo začátku října.

Rose & Sammy

30.8.2010

Tak je to tady :-))) Naše rodinná rada rozhodla že štěňátka letos s Rozárkou přeci jen pořídíme a tak Vám můžeme s radostí oznámit kdo bude tatínkem našich štěňátek. Bude jím Sheriff Sammy vom Ihlpol z Německa...více v sekci štěňata....

25.8. 2010

¨Tak jak jsem si stěžovala že se u nás ve smečce nic neděje tak za poslední měsíc se toho událo náramně hodně ;-) Rozárka 7.8. úspěšně složila zkoušku OB-1 na 246 bodů a udělenou známkou Velmi dobrá splnila podmínky pro přihlášení na mistrovství České republiky. Této příležitosti využijeme pokud nám to čas a případné mateřské povinnosti Rozárky dovolí....to mi připomíná že dnes začala Rozárka hárat...takže rodinná rada zasedne a musí rozhodnouot zda mimča už letos či až příští rok na jaře....a ženicha už máme vybraného...... jen Vás budeme ještě chvíli napínat :-))))

OB_1 chuze

O tomto víkendu jsem se s Hanym zúčastnila X. ročníku memoriálu generála Custera a musím říct že to byl vyjímečný zážitek pro mne i pro Hanyho......ochutnávka fotek níže.....

custer1custer1custer1

29.7.2010

V poslední době se v naší smečce vůbec nic neděje....snažíme se všichni přežít děsivá vedra. Hany nám tři týdny kulhal po zásahu kováře a když kulhat přestal, chytil ošklivou angínu.... Už je zaléčený antibiotiky a zdá se že bude všechno v pořádku.... S Rozárkou se příští týden zůčastníme obedience závodu v Úhonicích a já moc doufám že se nám podaří konečně splnit zkoušku OB-1 ;-))))) Držte nám palce, budeme to potřebovat.....

27.6.2010

V sobotu 26.6. jsme vyrazily s Lenkou Ajmovou pokusit štěstí v 1. Obedience Collie and Sheltie Cupu do Mladé Boleslavi.... to jak jsme dopadly se skoro nehodí komentovat..... Rozárka předvedla velmi podprůměrný výkon. Jediné Belince se podařilo splnit limit pro OB1 zkoušku a tak se umístila na krásném celkově druhém místě za úžasně šikovnou sheltičkou.... Rose skončila na 4. místě se závratnými 142 body :-(( Vyfasovaly jsme 4 nuly (lehni ve skupině,chůze u nohy, přivolání a ovladatelnost). Doufám že Lenka dodá videa, budou stát opravdu za to. Rose si v závěru zopakovala svůj ftipný kousek "mrtvý pes"..... Na obhajobu našich psů musím ale dodat že vládlo velmi teplé počasí a na řadu jsem všichni přišli okolo poledne... A náš velký dík patří Pavle Kůsové která zajistila v klubu opravdu krásné ceny a všichni soutěžící z nich měli velikou radost :-)))

16.6.2010

V sobotu 5.6. jsme se s Rozárkou pokusily složit zkoušku OB-1, bohužel jsme od paní rozhodčí obdržely pouze 188 bodů a zkoušku jsme tak nesplnily. Zato v neděli 13.6. Rose zabodovala a splnily jsme zkoušku ZPU-1. Bohužel jsme obdržely minimum dobů za stopu neboť jsme potkaly bodláky :-( Můžete se podívat na naše videa ze zkoušek obedience: OB-Z a OB-1 (sledujte provedení posledního cviku...to je oněch potřebných několik bodů....)

30.5.2010

S Rozárkou se příští víkend zůčastníme zkoušek OB-1, víkend poté nás čekají zkoušky ZPU-1 a víkend následující se zůčastníme Collie obedience Cupu ve třídě OB-1. Bude to pro Rozárku náročný měsíc a já doufám že se náš pilný trénink a dobré rady naší trenérky Zuzky Coufalové zůročí a Rozárka vše zvládne s ctí :-)

1.5.2010

S Rozárkou jsme se zůčastnily mezinárodní výstavy v Drážďanech a obdržely jsme V2, res CAC. Také se nám podařilo složit první stupeň zkoušek obedience, třídu OB-Z. Pan rozhodčí byl velmi přísný a proto pro nás byl tento úspěch velmi milým překvapením :-) A Rozárčin názor na věc? Viz níže ;-)

small_OBZ.jpg, 3,2kB

3.1.2010

Rok se s rokem sešel, svátky jsou za námi a rok 2009 je minulostí..... v letošním roce se s Rozárkou hodláme věnovat výcviku obedience a také objedeme pár výstav v čechách i blízkém okolí. Gina se bude povalovat doma a na zahradě a taky běhat po lesích....výcvik jí neba ;-)Aktuality 2009

TOPlist  

Kontakt:
Tereza Velková
e-mail: tereza.velkova@seznam.cz
mobil: 724 464 275