30.5.2011

Tak konečně AKTUALIZACE!! :-) 9.4. jsme se s Rozárkou zúčastnily závodu Obedience ve Dvoře Králové, úroveň OB2...bylo to bohužel totální fiasko, Rozárka se tvářila že každým okamžikem zemře, že jí denně při tréninku biju (asi s tím opravdu začnu aby měla důvod ;-)) vyfasovaly jsme bezpočet nul a odešly z placu....moc mne to mrzelo...i slza mi ukápla.... :-(

Vzhledem k tomu že jsem zjistila, že Rozárce chybí posledních pár bodů k získání klubového šampiona práce, moc ráda bych s ní složila další zkoušku....držte nám palce! ale tentokrát pořádně!!

14.5. jsem zajela oprášit Rozárku na výstavu do Letňan aby si to zase trochu připoměla před světovkou v Paříži ;-) ;-) S námi jela i Almička která měla svou výstavní premiéru a nutno dodat že se velmi velmi líbila. Obě holky dopadly bezvadně, Rose V1 a CAC a Alma VN1 a nádherný posudek!! Jedna fotka pro dokreslení atmosféry ;-) holky ladily....

Rose & Alma

9.3.2011

Tak a hnízdo je prázdné..... Ve středu jsme odvezli Artíka (Artaban) k novým majitelům. Doma proběhl veliký rodinný boj, i několik slziček ukáplo.....ale nakonec rozhodlo i to kdo se o Artíka nakonec ucházel. Bydlí u rodiny naší známé, Evky Pančochové (CHS Adeteva). Bude se tam mít královsky a od první chvíle se prý choval jako doma :-) .....tak Artíku budeš nám tu moc chybvět :-(( hlavně Rozárce......

A málem bych zapoměla, v Brně jsme se s Rozárkou opravdu vyznamenaly... skončily jsme v OB1 na předposledním místě s rekordními 4mi nulami....a proto už jsme přihlášené do Dvora Králové do OB2 neb razíme heslo: "kdo nic nedělá nic nezkazí......." ;-))))))))))

1.2.2011

tak přesně měsíc po svých sourozencích dneska vylétl z hnízda i Anubis. Odjel do Brna kde bude dělat aktivního společníka slečně která studuje střední veterinární školu a chce se svým psím miláčkem věnovat mnoha činnostem. Moc jim držíme palce aby se jim všechny společné plány vyplnily a vše klapalo. Doma zatím pořád čeká na svou rodinu opuštěný Artabánek.....je to veliká škoda protože zrovna on má veliký talent na cvičení všeho druhu a je škoda ho neutvářet od ranného dětství....Budu moc ráda když se dostane k člověku který by se chtěl věnovat záchranařině, obedienci, agilitám.....Artaban bude vhodný na cokoliv.

V neděli 6.2. pojedeme s Rozárkou na naše první závody obedience v hale....tak doufám že si neuřízneme ostudu, držte nám palce!!!

1.1.2011

Tak se po delší době hlásime s aktualizací :-) Obě holčičky i Tauno už jsou v nových domovech. Amarylis v Brně, Almička v Kostelci nad Labem a Tauno až v dalekém Finsku. Všichni se zabydleli v nových domovech naprosto suverénně a novým majitelům dělají obrovskou radost. Věřím že ve všech rodinách se budou mít naše děti dobře a také věřím že i Anubis a Artban již brzy najdou tu svou. Oba jsou odčervovaní, očkovaní a čipovaní a mají europasy. V šechny děti také absolvovaly vyšetření očí u pana doktora Beránka a jsou prostá všech očních vad :-))) Tedy i oba volní kluci jsou klinicky zdraví :-) Pavla Kůsová nám udělala krásné fotky dětí a tak se jimi můžete potěšit na jejich stránce.

 Aktuality 2010

TOPlist  

Kontakt:
Tereza Velková
e-mail: tereza.velkova@seznam.cz
mobil: 777 027 036