5.2.2015

Tak všechna štěňátka už mají své páníčky. Poslední s naší malou Carmen zůstává Cairo, která by měla po 10.2. odjet na Ukrajinu za svými novými majiteli... Bude tu zase prázdno....I když ne tak docela...malá Carmen (alias Cili, Cecilka) zůstává jako posila naší CHS a jako skvělá parťačka pro naší Rozárku :-)

Informace o odchovaných štěňátkách jsou přesunuty do sekce ODCHOVY

Rose & Cili 

31.1.2015

Posledním volným pejskej je Cirrus. Nechápeme, že zrovna takovýhle modelín ještě nikoho nezaujal :-)

27.1.2015

Cirrus a Cicero stále čekají na nové páníčky. Oba jsou nádherní, drzí a přátelští, tak jak mají správné KK být :-)

Oba mají výstavní předpoklady. Tricolorní Cicero je víc aktivní a modrý Cirrus je zase nepřekonatelný mazlík. Pokud Vás kluci zaujmou, neváhejte nás kontaktovat!

cicero cirrus..

21.1.2015

Dnes nám dorazily výsledky MDR1 testů a Rozárce dorazil test na DM. Cairo, Confucius a Cicero jsou MDR1 -/- (affected) a Cilla, Carmen, Cirrus, Camelot a Carreras jsou MDR1 +/- (carrier). Rozárka je DM +/- tedy (carrier) a otec vrhu +/+ (non carrier), tedy žádné ze štěňat nebude DM postiženo, budou pouze zdraví nebo nosiči genu. Všechna štěňátka mají na Slovensku uložen vzorek krve ze které si budoucí majité mohou nechat své psí děti otestovat podle libosti. Stále čekají na své domovy modrý a tricolorní kluk!!!

20.1.2015

Shodou okolností se nám uvolnil modrý Cirrus a na páníčka se těší i Cicero :-)

16.1.2015

Štěňátka za sebou mají první návštěvu veterináře, kde jsme odebrali vzroky krve na genetické vyšetření MDR1. Krev bude v laboratoři archivována pro případné další dotestování během života dle přání budoucích majitelů. Štěňátka zvládla cestu na jedničku!!! Výsledky testů bychom měli mít během příštího týdne.

1.výlet

V tuto chvíli je zcela volný tricolorní pejsek Cicero. Závazně zadaní jsou Cilla, Confucius a Camelot. Ostatní štěňátka již podle všeho maji páníčky zvolené, jen závazně potvrdit zájem. Více budeme vědět po víkendu :-)

10.1.2015

Dnes náš navštívily spřízněné psí profesionálky tělem i duší a pomohly nám udělat dětem nové fotky. Mockrát děkujeme za pomoc s fotografování Lence Petráškové (CHS Ever After) a za skvělé aranžování těch malých nítěnek Ditě Ungerové ( CHS Bila kaífa a majitelka otce C vrhu). Ještě jednou díky dámy!!

Fotky v sekci štěňata!!

CairoCirrusCicero

 

2.1.2015

Prckové oslavili 3. týden života. Jsou skvělí :-D Už si regulérně hrají, jsou poprvé odčervení a dneska dostali první příkrm, který měl bouřlivý ohlas ;-) Už jim zvětšíme hernu, by si mohli pořádně protáhnout nožky a správně se rozvíjet. Nové fotky (spolupráce při focení jako obvykle nulová....) v sekci štěňata

1.krmení

26.12.2014

Štěňátkům byly dva týdny... Otevřela očka, mají nová jména a začínají prozkoumávat svět. Některá jsou ještě volná! Více v sekci štěňata

18.12.2014

Máme štěňátka! 10.12.2014 se Rozárce narodilo 8 miminek. 5 kluků ( 4 tricolorní a 1 modrý) a 3 holčičky (1 tricolorní a 2 modré). Rozárka to zvládla s přehledem a všichni jsou v pořádku! Porod začal v 19:00 a poslední chlapeček se narodil ve 4:15. Na fotce je štěňátkům 1.týden.

Pokud budete mít o štěňátko zájem, neváhejte nás kontaktovat!

Vrh C

7.11.2014

Rozárce byla včera potvrzena březost!! Našli jsme v bříšku okolo 7 miminek... Malí by se měli narodit okolo 8.12.2014, tak nám držte palce ať to dobře dopadne!! V případě zájmu o štěňátko nás neváhejte kontaktovat!

sonoC

18.8.2014

Na letošní podzim plánujeme štěňátka z velmi zajímavého zahraničního spojení. Pro Rozárku jsme vybrali ženicha importovaného z Ruska. Derby (Natalain Diamond of Bila Kaífa) je nádherný pes se skvělým charakterem. Držte palce ať to všechno dobře dopadne ;-)

rose Derby

25.4.2014

Omlouváme se za dlouhou nečinnost na našich stránkách, ale od začátku roku se nenudíme a tak si dovolujeme všechno shrnout až nyní.

Nejdůležitější a také nejsmutnější zpráva k nám doputovala z Brna, kde 18.4.2014 ráno, našla majitelka našeho odchovance Anubise In-Sitú bez známek života. Eugenovi byly pouhé 3 roky a jeho nečekaná ztráta nás všechny velmi zasáhla. Eugene byl naprosto zdravý pejsek, věnoval se s majitelkou výcviku, byl jí skvělým parťákem v životě. Vzhledem k vypjaté situaci se majitelka rozhodla nezjišťovat příčinu smrti, ale nejspíš šlo o torzi žaludku po "vyloupení" bedny s pamlsky, podle nafouknutí bříška. Večer uléhal ke spánku zdravý pes a ráno bylo všechno špatně... R.I.P. Eugene

Eugene_RIP

1.2.2014 jsme s Tracym zahájili naší první závodní sezónu. Zúčastnili jsme se na domácí půdě letošních prvních halových závodů spřežení. V soutěži hobby jednospřeží jsme získali 3. místo ze 3 účastníků. Vzhledem ke zkušenostem našich soupeřů a našich vcelku mizivých časových ztrát jsem byla s výsledkem maximálně spokojená.

Hradistko2014Hradistko2014

21.3.2014 jsme se zúčastnili druhých halových závodů. Tentokrát to byla zkouška ohněm v cizí hale, za bouřlivé divácké kulisy a na velmi omezeném prostoru zázemí a opracoviště. Tracy vykráčel z přepravníku jako profesionál, nechal se zapřáhnout a vyrazil vstříc dobrodružství. Nechápu jak byl schopný na opracoviště mezi kočáry v klidu stát a odpočívat.... Skončili jsme předposlední, ale opět s výborným pocitem. Tracy krásně cválal, ruch ho nezajímal a tak nám zbývá do příště jen zrychlit cval a vylepšit točení na pravou ruku ;-)

Lysa14 lysa14

 Aktuality 2013

Aktuality 2012

Aktuality 2011

Aktuality 2010

Aktuality 2009

TOPlist  

Kontakt:
Tereza Velková
e-mail: tereza.velkova@seznam.cz
mobil: 777 027 036